XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Status
es: Estado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Opciones

en: Media
es: Medios audiovisuales

en: TODO
es: Por hacer
