XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Media
et: Meedia
