XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: Statut

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Media
fr: Média
