XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enabled
he: זמין

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Media
he: מדיה

en: TODO
he: לביצוע
