XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Media
hu: Média
