XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 環境設定

en: Media
ja: メディア
