XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
