XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Media
tr: Medya
