XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: None
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Media
uk: Носій

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: Image duration
uk: Тривалість показу зображення
