XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Relationship
ar: العلاقة
