XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Relationship
az: Əlaqə
