XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ
