XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Relationship
ca: Relació
