XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Relationship
cs: Vztah

en: Border color
cs: Barva okraje
