XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: Relationship
cy: Perthynas
