XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Relationship
da: Forbindelse
