XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Options
de: Optionen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Relationship
de: Beziehung

en: Border color
de: Rahmenfarbe

en: Show toolbar
de: Werkzeugleiste anzeigen
