XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Relationship
el: Συσχέτιση
