XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Options
es: Opciones

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Background color
es: Color de fondo

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Relationship
es: Relación

en: Border color
es: Color de borde
