XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Relationship
et: Seos
