XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Options
eu: Aukerak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Relationship
eu: Erlazioa
