XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Relationship
fi: Suhde

en: Border color
fi: Reunan väri
