XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Relationship
fr: Relation

en: Border color
fr: Couleur de la bordure

en: Enable custom CSS
fr: Activer les CSS personnalisées
