XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Relationship
gl: Relación
