XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Relationship
he: יחס
