XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Options
hr: Opcije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Relationship
hr: Odnos
