XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Options
id: Opsi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Relationship
id: Hubungan
