XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Options
it: Opzioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Relationship
it: Relazione
