XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Options
ja: オプション

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Background color
ja: 背景色

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: Border color
ja: ボーダー色
