XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Background color
ka: ფონის ფერი
