XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ
