XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Show toolbar
kn: ಉಪಕರಣಪಟ್ಟಿಯನ್ನು ತೋರಿಸು
