XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Relationship
lt: Ryšys
