XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Relationship
lv: Attiecība
