XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
no: Avanserte innstillinger

en: Options
no: Valg

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Basic settings
no: Grunnleggende innstillinger

en: Relationship
no: Relasjon
