XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Relationship
nl: Relatie

en: Border color
nl: Randkleur
