XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Standard settings
pl: Standardowe ustawienia

en: Standard settings.
pl: Standardowe ustawienia.

en: Border color
pl: Kolor ramki
