XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Relationship
ps: اړيكې
