XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Options
pt: Opções

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Relationship
pt: Relação

en: Border color
pt: Cor da margem
