XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Options
ru: Опции

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Relationship
ru: Связь

en: Border color
ru: Цвет рамки
