XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Relationship
sk: Vzťah
