XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు
