XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Relationship
tr: İlişki

en: Border color
tr: Kenarlık rengi
