XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Background color
vi: Màu nền

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Relationship
vi: Quan hệ

en: Show toolbar
vi: Hiển thị thanh công cụ
