XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Options
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Background color
be: Колер фона
