XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Relationship
gu: સંબંધ
