XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Options
hi: विकल्प

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Relationship
hi: संबंध

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग
