XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Border color
hu: Keretszín
