XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
