XStandard WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Relationship
is: Tengsl
